Home » Wizytówki

Spirvent

Odkrycia i wynalazki dają możliwość czynienia świata lepszym i wygodniejszym. Polacy mają w tym zakresie wiele znaczących osiągnięć.

Sprzyjający zbieg okoliczności i świadomość w/w faktów zaowocowały powstaniem firmy Spirvent. Zacne grono dobrych ludzi w trakcie  rozmów podczas wspólnych spotkań, postanowiło spróbować wprowadzić w życie pomysł na poprawę otaczającej nas rzeczywistości. Łączące nas wspólnie wyznawane  wartości takie jak pracowitość, fachowość i uczciwość zaowocowały pomysłem, którym próbujemy zmieniać otaczający nas świat.

Firma Spirvent pragnie być kontynuatorką i spadkobierczynią wielowiekowych tradycji rozwoju polskiej myśli technicznej.Wynalazcy Spirvent-u to zespół doktorantów i inżynierów (w większości absolwentów PP) projektujących i konstruujących urządzenia na najwyższym światowym poziomie.

Zadaniem firmy jest tworzenie najnowocześniejszych urządzeń potrzebnych na współczesnym rynku. Nasze produkty są i będą tworzone: w oparciu o polską, innowacyjną myśl techniczną, w nowoczesnych zakładach, rękami i umysłami godziwie wynagradzanych pracowników. Polskie myślenie w sprawach techniki, wdrożeń i produkcji jest jedyne w swoim rodzaju.

Misja

Dostarczanie urządzeń i technologii do efektywnego pozyskiwania energii ze źródeł OZE z wykorzystaniem polskiej myśli technicznej. Misja ta realizowana jest głównie w produkcji Inwerterów nowej generacji, zintegrowanych, inteligentnych, skalowalnych dla instalacji od domowych do przemysłowych. Cel ten jest osiągany w oparciu o relacje partnerskie z dostawcami, integratorami i instalatorami gotowych rozwiązań OZE. Jako firma twórców najwyższych technologii, Spirvent z części wypracowanych środków będzie wspierał rozwój edukacji w Polsce.

Kontakt

Spirvent
ul. Polna 2c
64-600 Oborniki

Telefon kontaktowy: 536 405 408
Numer KRS: 0000536174
NIP: 7661993059
REGON: 36035787800000

http://www.spirvent.pl/