Home » Wizytówki

Solta S.C.

Firma Solta jest ukierunkowana na działalność w obszarze odnawialnych źródeł energii. Podstawą naszej działalności jest budowa mikro, małych i średnich instalacji fotowoltaicznych na powierzchniach dachowych oraz na gruncie. W Polsce fotowoltaika dopiero zaczyna być rozpoznawalna, na świecie zaś stanowi ważną gałąź gospodarki (Niemcy – lider światowy).

    Zapewniamy specjalistyczną obsługę na każdym etapie realizacji inwestycji: doradztwa finansowania, profesjonalnego doboru systemu, projektowania instalacji, pozyskania środków na inwestycję, dostarczenia urządzeń po sam montaż. Specjalizujemy się w projektach skierowanych nie tylko do pojedynczego konsumenta (prosumenta), ale także w realizacjach większych projektów inwestycyjnych opartych przede wszystkim o ogniwa fotowoltaiczne. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem marek polskich i zagranicznych oraz certyfikowanym instalatorem systemów.

     Pragniemy podzielić się z Państwem naszą wiedzą, kompetencjami oraz doświadczeniem w zakresie energii ze źródeł odnawialnych, jej przesyłu, zasilania oraz magazynowania. Nie spoczywamy na laurach, ciągle przemy do przodu realizując coraz bardziej skomplikowane projekty techniczne. Podejmujemy się skomplikowanych inwestycji pod okiem wymagających inwestorów. Priorytetem dla nas jest wysoki poziom jakości wykonania usług i późniejszego serwisu urządzeń. Zdajemy sobie sprawę z różnorodności potrzeb klienta, wymagań i zasobności portfela.

Planujemy rozwijać naszą ofertę o kolejne źródła odnawialne by móc sprostać Państwa wymaganiom.

Kontakt

Solta S.C.
10-698 Olsztyn, ul. ks. Jerzego Popiełuszki 28/11
NIP: 7393874135, REGON: 361222270

Tomasz Żmijewski

t: +48 507 167 936
+48 607 842 824

http://www.solta.info.pl